URS12S24-6W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
URS12S24-6W
JLCPCB Part #
C6007355
Package
SIP,23x9.8mm
Description
1 1.5kV 24V 250mA 6W 85% 9V~36V SIP,23x9.8mm Isolated Power Modules ROHS