URD24S24-10W
MFR.Part #
URD24S24-10W
JLCPCB Part #
C7137221
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
1 10W 18V~72V 24V 3kV 410mA 82% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS