URD24D24-10W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
URD24D24-10W
JLCPCB Part #
C5979609
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
10W 18V~72V 2 205mA 24V 3kV 83% DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS