URD12D12-10W
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
URD12D12-10W
JLCPCB Part #
C5814569
Package
DIP,50.8x25.4mm
Description
10W 12V 2 415mA 81% 9V~36V DIP,50.8x25.4mm Isolated Power Modules ROHS