S24S12-1WH2
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
S24S12-1WH2
JLCPCB Part #
C5880809
Package
SIP,11.6x6mm
Description
1 1.5kV 12V 1W 22.8V~25.2V 75% 83mA SIP,11.6x6mm Isolated Power Modules ROHS