S24IS05-1WH2
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
S24IS05-1WH2
JLCPCB Part #
C5159316
Package
SIP-4
Description
1 100mW 200mA 24V 5V SIP-4 Isolated Power Modules ROHS