S24HS12-1WH2
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
S24HS12-1WH2
JLCPCB Part #
C6998334
Package
SIP,19.6x6mm
Description
1 12V 1W 22.8V~25.2V 3kV 80% 83mA SIP,19.6x6mm Isolated Power Modules ROHS