S12HS3.3-2WH2
MFR.Part #
S12HS3.3-2WH2
JLCPCB Part #
C6998177
Package
SIP,19.6x7mm
Description
1 11.4V~12.6V 3.3V 606mA 71% SIP,19.6x7mm DC-DC Power Modules