S12HIS12-2WH2
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
S12HIS12-2WH2
JLCPCB Part #
C5904800
Package
SIP,19.6x7mm
Description
1 11.4V~12.6V 12V 167mA 2W 3kV 72% SIP,19.6x7mm Isolated Power Modules