H78S12-1.0
Extended
Manufacturer
HenLv
MFR.Part #
H78S12-1.0
JLCPCB Part #
C334241
Package
SIP,11.5x8.9mm
Description
1 12V 12W 16V~32V 1A 87% SIP,11.5x8.9mm Isolated Power Modules