UB30F3-U011-HLRS01-P
Extended
Manufacturer
Heling
MFR.Part #
UB30F3-U011-HLRS01-P
JLCPCB Part #
C19943804
Package
Plugin
Description
1 1.5A 1500 Cycles 25.8mm 30V 9P Blue Female Type-A USB 3.0 Vertical, Flag 插件 USB Connectors ROHS