M80-4211205
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
M80-4211205
JLCPCB Part #
C7221890
Package
Plugin,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 120V 12P 2 2mm 2mm 5.2mm Gold Through Hole 插件,P=2mm Female Headers ROHS