M80-4121042
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
M80-4121042
JLCPCB Part #
C5668719
Package
SMD,P=2mm
Description
-55℃~+125℃ 10P 120V 2 2mm 2mm 5.6mm Surface Mount,Vertical Tin SMD,P=2mm Female Headers ROHS