M52-040000S2545
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
M52-040000S2545
JLCPCB Part #
C6586887
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1A 2 2.54mm 50P Black Brass Gold Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS