G125-MV12005M2P
MFR.Part #
G125-MV12005M2P
JLCPCB Part #
C17313365
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 10 2 20P 2A 2x10P 450V Gold Green Phosphor bronze Through Hole UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS