G125-MV10605M2P
MFR.Part #
G125-MV10605M2P
JLCPCB Part #
C17352826
Package
Plugin
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 2 250V 2A 2x3P 3 6P Gold Green Phosphor bronze Through Hole UL94V-0 插件 Wire To Board Connector ROHS