G125-MS12005L3P
MFR.Part #
G125-MS12005L3P
JLCPCB Part #
C17517156
Package
SMD
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 10 2 20P 250V 2A 2x10P Gold Green Phosphor bronze Surface Mount,Vertical UL94V-0 SMD Wire To Board Connector ROHS