G125-FV11005L0R
Extended
Manufacturer
Harwin
MFR.Part #
G125-FV11005L0R
JLCPCB Part #
C7197234
Package
Plugin,P=1.25mm
Description
-65℃~+150℃ 1.25mm 1.25mm 10P 2 2A 5.25mm Gold Through Hole 插件,P=1.25mm Female Headers ROHS