WAFER-254L-7A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-254L-7A
JLCPCB Part #
C2874561
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x7P 2.54mm 22.5mm 250V 3A 5.85mm 7 7.8mm 7P Beige Surface Mount,Vertical XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS