WAFER-254L-6A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-254L-6A
JLCPCB Part #
C2874560
Package
SMD,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.54mm 20mm 250V 3A 5.85mm 6 6P 7.8mm Beige Surface Mount,Vertical XH SMD,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS