WAFER-125W-6A
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
WAFER-125W-6A
JLCPCB Part #
C2874491
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+70℃ 1 1.25mm 125V 1A 1x6P 3.4mm 4.3mm 6 6P Beige Brass LCP Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS