TS-KG89S-AT25F
MFR.Part #
TS-KG89S-AT25F
JLCPCB Part #
C2874599
Package
SMD,4.2x3.3mm
Description
100,000 cycles 12V 2.5N 2.5mm 3.25mm 4.2mm 50mA Oval Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,4.2x3.3mm Tactile Switches ROHS