TS-KG87SM-AT075F
MFR.Part #
TS-KG87SM-AT075F
JLCPCB Part #
C2874420
Package
SMD-4P,4.8x4.8mm
Description
0.75mm 12V 2.5N 4.8mm 4.8mm 50mA Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket Yellow SMD-4P,4.8x4.8mm Tactile Switches ROHS