TS-KG87S-AT15F
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
TS-KG87S-AT15F
JLCPCB Part #
C2874421
Package
SMD-4P,5.2x5.2mm
Description
1.5mm 12V 2.5N 5.2mm 5.2mm 50mA Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket Yellow SMD-4P,5.2x5.2mm Tactile Switches ROHS