TS-KG1103S-BB50F
MFR.Part #
TS-KG1103S-BB50F
JLCPCB Part #
C2874437
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 2.5N 50mA 5mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS