TS-KG1103S-BB115F
MFR.Part #
TS-KG1103S-BB115F
JLCPCB Part #
C2874450
Package
SMD,12x12mm
Description
11.5mm 12V 12mm 12mm 2.5N 50mA Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD,12x12mm Tactile Switches ROHS