TS-KG10D-BB115F
MFR.Part #
TS-KG10D-BB115F
JLCPCB Part #
C2874354
Package
Plugin,12x12mm
Description
11.5mm 12V 12mm 12mm 2.5N 50mA Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,12x12mm Tactile Switches ROHS