TS-KG09VA-AT43F
MFR.Part #
TS-KG09VA-AT43F
JLCPCB Part #
C2874334
Package
弯插,4.5x4.5mm
Description
12V 2.5N 4.3mm 4.5mm 4.5mm 50mA Black PC Pin Right Angle Round Button SPST Without Bracket 弯插,4.5x4.5mm Tactile Switches ROHS