TS-KG057S-BT34F
MFR.Part #
TS-KG057S-BT34F
JLCPCB Part #
C2874403
Package
SMD-4P,6.4x6mm
Description
12V 2.5N 3.4mm 50mA 6.4mm 6mm Gull Wing Red Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6.4x6mm Tactile Switches ROHS