TS-KG057-BB25F
MFR.Part #
TS-KG057-BB25F
JLCPCB Part #
C2874408
Package
插件,6.4x6mm
Description
12V 2.5N 2.5mm 50mA 6.4mm 6mm PC Pin Red Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件,6.4x6mm Tactile Switches ROHS