TS-KG03T-BB73F
MFR.Part #
TS-KG03T-BB73F
JLCPCB Part #
C2874319
Package
Plugin-4P,12x12mm
Description
12V 12mm 12mm 2.5N 50mA 7.3mm Black PC Pin Rectangular Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,12x12mm Tactile Switches ROHS