TS-KG02S-AT65F
MFR.Part #
TS-KG02S-AT65F
JLCPCB Part #
C2874288
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
12V 2.5N 50mA 6.5mm 6mm 6mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS