TS-KG02S-AT55F
MFR.Part #
TS-KG02S-AT55F
JLCPCB Part #
C2874286
Package
SMD-4P,6x6mm
Description
12V 2.5N 5.5mm 50mA 6mm 6mm Black Gull Wing Round Button SPST Surface Mount,Vertical Without Bracket SMD-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS