TS-KG02N-BB95F
MFR.Part #
TS-KG02N-BB95F
JLCPCB Part #
C2874280
Package
弯插,6x6mm
Description
12V 2.5N 50mA 6mm 9.5mm Black PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,6x6mm Tactile Switches ROHS