TS-KG02N-BB45F
MFR.Part #
TS-KG02N-BB45F
JLCPCB Part #
C2874270
Package
弯插,6x6mm
Description
12V 2.5N 4.5mm 50mA 6mm Black PC Pin Right Angle Round Button SPST With Bracket 弯插,6x6mm Tactile Switches ROHS