TS-KG02-AB75F
MFR.Part #
TS-KG02-AB75F
JLCPCB Part #
C2874308
Package
Plugin-4P,6x6mm
Description
12V 2.5N 50mA 6mm 6mm 7.5mm Black PC Pin Round Button SPST Through Hole Without Bracket 插件-4P,6x6mm Tactile Switches ROHS