TS-KG01T-ART43F
MFR.Part #
TS-KG01T-ART43F
JLCPCB Part #
C2874212
Package
SMD,6x3.5mm
Description
12V 2.5N 3.5mm 4.3mm 50mA 6mm Gull Wing Rectangular Button SPST Surface Mount,Vertical White Without Bracket SMD,6x3.5mm Tactile Switches ROHS