TS-KG012E
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
TS-KG012E
JLCPCB Part #
C410364
Package
SMD,7.8x3.6mm
Description
1.6N 12V 3.5mm 3.5mm 50mA 7mm No Rectangular Button SMD(SMT) Tab SPST Surface Mount, Right Angle With Bracket SMD,7.8x3.6mm Tactile Switches ROHS