HB-PH9-254215PB2GOP
MFR.Part #
HB-PH9-254215PB2GOP
JLCPCB Part #
C6332240
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 250V 2x15P 30P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS