HB-PH9-254210PB2GOP
MFR.Part #
HB-PH9-254210PB2GOP
JLCPCB Part #
C6332235
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 20P 250V 2x10P 3A 6mm Black Brass Gold Pin Header SMD,P=2.54mm Pin Headers ROHS