HB-PH9-127212PB2GOB
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
HB-PH9-127212PB2GOB
JLCPCB Part #
C6332256
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 1mm 2 24P 250V 2x12P 4mm Black Brass Gold Pin Header SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS