HB-PH8-254210PB2GOP
MFR.Part #
HB-PH8-254210PB2GOP
JLCPCB Part #
C6332213
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.54mm 20P 250V 2x10P 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS