HB-PH3-25418PB2GOP
MFR.Part #
HB-PH3-25418PB2GOP
JLCPCB Part #
C6332201
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x8P 2.54mm 2.54mm 2.54mm 250V 3A 3mm 6mm 8P Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS