HB-PH3-254112PB2GOP
MFR.Part #
HB-PH3-254112PB2GOP
JLCPCB Part #
C6332195
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 12P 1x12P 2.54mm 2.54mm 2.54mm 250V 3A 3mm 6mm Black Brass Gold Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS