HB-FH6-25429PB2GOB
MFR.Part #
HB-FH6-25429PB2GOB
JLCPCB Part #
C47326621
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 18P 2 2.54mm 2.54mm 2x9P 3.2mm 8.5mm Brass Gold Square Hole Through Hole Top Plugin,P=2.54mm Female Headers ROHS