HB-FH5-25425PB2GOB
Extended
Manufacturer
Hanbo Electronic
MFR.Part #
HB-FH5-25425PB2GOB
JLCPCB Part #
C47326633
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A 10P 2 2.54mm 2.54mm 2x5P 3.2mm 8.5mm Brass Gold Right Angle Square Hole Top Push-Pull,P=2.54mm Female Headers ROHS