HY2541WR-N-2x7P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
HY2541WR-N-2x7P
JLCPCB Part #
C18213857
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x7P 3A 7 IDC Header Right Angle 弯插,P=2.54mm IDC Connectors ROHS