2EDGRM-5.08-3P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
2EDGRM-5.08-3P
JLCPCB Part #
C49118118
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+110℃ 1 15A 1x3P 3 300V 3P 5.08mm Board Side/Socket - Closed Green Right-Angle Screw Push-Pull,P=5.08mm Pluggable System Terminal Block ROHS