2542WR-04P
Extended
Manufacturer
HanElectricity
MFR.Part #
2542WR-04P
JLCPCB Part #
C5383121
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 1 1x4P 2.54mm 2.5mm 3A 4P 6mm Black Brass Gold Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS