2541WV-15P
MFR.Part #
2541WV-15P
JLCPCB Part #
C41430883
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-55℃~+105℃ 1 15P 1x15P 2.54mm 2.54mm 3A 3mm 6mm Brass Gold Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS